Ariel

Ariel


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Madga

Madzia


Naczelny ogarniacz. To ona buduje listy zadań, kalendarze wydarzeń i koordynuje prace całej redakcji oraz prowadzi rozmowy z producentami. Madzia również odpowiada za wszystkie filmy, które możecie oglądać na naszym kanale! Kręci je oraz montuje 🙂 Lubicie też nasze zdjęcia na Instagramie oraz Pintereście? To także ona. Lubi, kiedy wszystko jest poukładane, co mocno pomaga nam w ogarnianiu chaosu smart. Z zamiłowania podróżniczka i fanka temperatury powyżej 30 stopni. Kobieta orkiestra!

Martyna (Soszi)


Zdecydowanie najbardziej pozytywnie zakręcona osoba w SmartMe. Rozumie i lubi social media, a w dodatku potrafi świetnie się w nich poruszać. Nadzoruje Instagram i Pinterest. To dzięki niej możecie zobaczyć, jak piękna potrafi być technologia i jak wygląda nasza praca od kuchni. Bez niej SmartMe nie byłoby tak kolorowe. Poza tym tworzy napisy do naszych filmów YouTube oraz pisze newsy. Kobieta orkiestra!

Michał


Fascynat nowych technologii, któremu pomysły po prostu nigdy się nie kończą! Ciągle odkrywa nowe sprzęty do przetestowania, projektuje smart rozwiązania i sam je buduje. Człowiek orkiestra, który dodatkowo świetnie tańczy! PS To on odkrył, jak się porozumieć z chińskim budzikiem, więc szacunek 😉

Ola

Ola


Polonistka, która ratuje nam życie! Nie ukryje się przed nią żadna literówka, a każde zdanie w serwisie musi przejść jej rygorystyczne testy. Z zamiłowaniem podróżuje i wędruje po górach.

Daniel

Daniel


Mawiają, że Daniel zaczął swoją przygodę z nowymi technologiami już w kołysce i chyba coś w tym jest. Do godziny 16:00 szanowany programista, a po niej redaktor, bezwzględny dla wszystkiego, co tylko udaje bycie smart. Uwielbia podróże małe i duże.

Szymon

Szymon


Zdrowy rozsądek. Szymon odpowiada za cały backend naszych serwisów. Kiedy coś nie działa, on wie dlaczego i potrafi to naprawić! Dba o to, żeby serwis był bezpieczny, szybki i co chwilę zaskakiwał Was nowościami. Bierze udział w runmagedonach i zawodach w planszówki. Lubi mieć święty spokój.

Paweł


Pozytywny człowiek, który skrywa niejedną tajemnicę 😉 Uwielbia Google Home i wszystko, co można z nim połączyć. Nie boi się wyrażać swojej opinii. Jego celem jest tak zaprojektować smart dom, aby nie było tego widać. Z chęcią recenzuje zarówno produkty Smart Home, jak i kamery, np. samochodowe.

Paweł Czechowski


Dziennikarz z zamiłowania i zawodu, felietonista z pasji. Paweł od lat jest redaktorem, a jego pasją od dzieciństwa jest historia. Jego trafne, ale zabawne spojrzenie na rzeczywistość jest przelewane w bardzo lekki sposób w postaci felietonów. Technologicznie, ale nie tylko, Paweł będzie dzielił się swoimi przemyślaniami na SmartMe w każdą niedzielę.

Karolina


Smart Mama 😉 Jest mamą trojga słodziaków. Bardzo ceni sobie czas spędzany z rodziną, dlatego stale poszukuje smart gadżetów ułatwiających życie. Przetestowała setki urządzeń, żeby wybrać te najlepsze. W SmartMe chętnie pomoże młodym i trochę starszym rodzicom! Poza czasem spędzonym z pociechami oraz na SmartMe pracuje jako specjalista psycholog kliniczny 😉

Kasia


Wielkie odkrycie SmartMe. Pisze świetne teksty i zawsze trafia w samo sedno. Potrafi ocenić smart sprzęty z zupełnie innej strony i ma na wszystko świeże spojrzenie. Jej newsy zawsze Was zainteresują i gwarantujemy, że z wielką ochotą będziecie je czytać! A to tylko początek. Jak wiele razy jeszcze nas zaskoczy? Sami nie możemy się doczekać!

krzysztof

Krzysztof


Elektronikę ma we krwi! Jest redaktorem oraz projektantem w SmartMe działającym w obszarze Home Assistant. Często lubi sam budować rozwiązania oraz rozwijać swoją pasję związaną ze smart domem. W wolnym czasie uwielbia robić zdjęcia, a my uwielbiamy je publikować 🙂

Ania

Ania


Czarny koń SmartMe. Ania stworzyła SmartMe. Zbudowała to co widzicie na stronie, a więc za szatę graficzną, design – wszystko od loga po czcionkę. Podobnie jak Czaki lubi zdobywać po kolei szczyty gór. Ania robi również genialne lody – szczególnie polecamy ciasteczkowe!

remik

Remik


Większości z nas w żyłach płynie krew, ale są tacy, którym płynie prąd. Taki jest właśnie Remik. Za dnia przykładny ojciec, ale gdy tylko zajdzie słońce, wyciąga sprzęty Fibaro i patrzy, co jeszcze można z nimi zrobić! Projektant i redaktor SmartMe

Darek

Darek (Czaki)


Za dnia szanowany inspektor, a w nocy człowiek gór. W SmartMe odpowiada za recenzje Foto/Video/Audio oraz współtworzy filmy i zdjęcia, które zobaczycie z naszym logo. Swój fotograficzno-filmowy fach zdobywał na szczytach Andów, Tatr i wszystkiego innego, co ma co najmniej 4 tysiące metrów wysokości. Lubi Skodę (miał już dwie, a licznik ciągle bije).

SMARTME

Twój cały świat - Smart

SMARTME

Twój cały świat - Smart

MASZ PYTANIA

Napisz do nas, chętnie pomożemy!