Jeśli czekacie na iPhone’a 12 we wrześniu tego roku, to mamy dla Was złe wieści. Apple oficjalnie potwierdziło, że w tym roku zaprezentuje je kilka tygodni później.

Luca Maestri, CFO od Apple, podczas wczorajszej telekonferencji z inwestorami potwierdził plotki, które krążyły po sieci od conajmniej kilku miesięcy. Do samego końca mieliśmy nadzieję, że jednak iPhone’y pojawią się we wrześniu, ale Jon Prosser ponownie miał rację.

W zeszłym roku rozpoczęliśmy sprzedaż nowych iPhone’ów pod koniec września, w tym roku spodziewamy się, że dostawa będzie dostępna kilka tygodni później – powiedział Luca Maestri

Maestri nie zdradził czym wywołane jest opóźnienie. Tak jak pisaliśmy powyżej, plotki o tym, że są opóźnienia w dostawach trwały już od jakiegoś czasu. Wall Street Journal informował o opóźnieniach już na początku tego roku.

iPhone 12 zatem możemy się spodziewać w październiku (jeśli nic się nie zmieni). Nie jest to pierwszy raz, kiedy mamy opóźnienie w dostawach iPhone. Przełomowy X miał premierę we wrześniu, ale w sklepach pojawił się dopiero w Listopadzie. Zastanawia mnie, czemu z iPhone 12 nie powtórzą tego zabiegu.

SmartMe-ийн Польшийн Smart Home бүлэг

Польшийн Xiaomi хамтлаг SmartMe

SmartMe сурталчилгаа

Холбоотой бичлэгүүд

сэтгэгдэл нэмэх

Таны и-мэйл хаяг хэвлэгдсэн байх болно. дууссан байх ёстой талбарууд гэж тэмдэглэгдсэн байна * *